Lomik s.r.o.

späť

Pneuservis pre osobné vozidlá, SUV a dodávky

Čoraz častejšie v dnešnej dobe vystupuje do popredia kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík teda neoddeliteľne súvisí aj odbornosť pneuservisu. Nejedná sa len o kvalitu odvedenej práce, čo je v našom servise samozrejmosťou, ale súčasne aj množstvo technických informácií o pneumatikách.

Mechanici, ako aj personál predajne sú pravidelne školený o nových produktoch a službách a tým pádom pripravení podať pomocnú ruku zákazníkovi. Dokážu zákazníkovi nielen ponúknuť práve tú správnu pneumatiku pre jeho vozidlo a vysvetliť spôsob použitia, ale súčasne - a to je dnes veľmi dôležité - poskytnúť odborný pneuservis. Našou ďalšou a nespornou výhodou pred konkurenciou je strojné vybavenie a náradie, ktoré k tejto práci používame. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali niekedy až osobný vzťah, je toho dôkazom. 

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú vykonávané podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.
  2. Odborne preškolení personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie liatinových kolies, , opravy pneumatík a duší.
  3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča na dotiahnutie skrutiek kolesa.

Rýchly kontakt

Adresa sídlo:
171 Mojzesovo, 941 04

Prevádzka:
Staničná 315/28, 952 01 Vráble

Email:
lomik@lomik.sk

Telefón: 
+421 907 777 098
+421 911 558 826

Kontaktný formulár

Banner
Pneuservis pre osobné vozidlá, SUV a dodávky